HELL ANGELS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pokec pro členy Hell Angels
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 spojenectví s frydom

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
tenklel

tenklel


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 29. 07. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 1:49 pm

07-30 10:46:43 Henri [2:319:12] bez předmětu odpovědět
Posílám Ti ještě jednou body dohody mezi našimi aliancemi.
1. Neútočení na nás a naše spojence (a opačně)
2. Přijmutí našich nepřátel za své a jít do případné války(a opačně)
3. APP spolupráce (v rámci dosahu)
4. Členové našich aliancí mezi sebou můžou jakkoli obchodovat
Návrat nahoru Goto down
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 2:15 pm

Docela ty spojenectví rozjíždíš Very Happy To je jen dobře. Ještě by to chtělo naverbovat další lidi. Chtěl jsem naverbovat Zlatíčko ale to asi nevijde. Něco jsem jí napsal a odpověděl ten její starej clown a podepsal se Pac a pusu Zlatíčko. Třeba je to tranvestita Very Happy Very Happy Very Happy a zlatíčko vůbec neexistuje. Question
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 11:18 pm

Oni nás ale nemají na alianční stránce jako spojence clown Evil or Very Mad ??????? Evil or Very Mad clown
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
Zlaticko




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 07. 08. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 1:18 pm

Admin Marvin napsal:
Docela ty spojenectví rozjíždíš Very Happy To je jen dobře. Ještě by to chtělo naverbovat další lidi. Chtěl jsem naverbovat Zlatíčko ale to asi nevijde. Něco jsem jí napsal a odpověděl ten její starej clown a podepsal se Pac a pusu Zlatíčko. Třeba je to tranvestita Very Happy Very Happy Very Happy a zlatíčko vůbec neexistuje. Question

Ja ti dám takovýho transvestitu... lol! Jenom hrajem téměř pořád spolu a máme jeden comp, první část (tu bez diakritiky) psal on, já překvapivě tu druhou.. sunny
A není starej! albino

Ps. AAA neuzavíraj dohody o neútočení, pokud ale máte zájem o dohodu o útočení - ráda to domluvím... cheers
Návrat nahoru Goto down
tenklel

tenklel


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 29. 07. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 7:17 pm

klidně to domluv hdilo bi se to
Návrat nahoru Goto down
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 8:15 pm

Ehm......no.....víš......jak bych ti to jen..... pale Embarassed pale Embarassed
Fakt mě to bylo divný a jako generál aliance jsem prostě podezíraví. A tak jsem si myslel, že je to nějaká habadůra Cool .
Teď mě třebas napadlo, že jseš špion starého tranv vlastně mladého Vestala Very Happy Very Happy To už k téhle profesi asi patří.

Pokud jsem se ale spletl tak se Ti velice ale velice omlouvám. Vestal to koneckonců asi přežije( mymochodem Tě Vestale zdravím, jestli to čteš). No a tím bych měl omluvu asi za sebou.

Taky bych Tě chtěl přivítat mezi námi. Ať se ti tu daří a tvoje impérium vzkvétá. Vždy Ti rádi pomůžeme při obraně nebo při útoku. Jsem velice rád, že jsi tady. Ty náš dvojitý agente Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Jenom doufám, že se někde Vetal za počítačem neřeže smíchy Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 8:22 pm

K tomu AAA


Nic nedomlouvej, máme svoji alianci docela rádi Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
tenklel

tenklel


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 29. 07. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 8:33 pm

spojenaství či don s AAA se hodí klidně to zlatko domluv maš muj velkej dík když to domluvíš
Návrat nahoru Goto down
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 8:39 pm

Asi jsem hloupej clown pig vesnickej balík ale já to pochopil jinak affraid Exclamation Exclamation Exclamation


Zlatka nám chce domluvit konec nudy v alianci a spoustu napínavích dní( plnéroztřískané obrany a lodí) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Ale zase na druhou stranu, nebudem trpět nedostatkem surovin. Spoustu se nám toho bude vznášet kolem planet scratch




flower flower Ahoj Hell Angels, bude se mi stýskat Sad Sad Sad flower flower
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
Zlaticko




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 07. 08. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:10 am

Admin Marvin napsal:
Asi jsem hloupej clown pig vesnickej balík ale já to pochopil jinak affraid Exclamation Exclamation Exclamation


Zlatka nám chce domluvit konec nudy v alianci a spoustu napínavích dní( plnéroztřískané obrany a lodí) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



Ale zase na druhou stranu, nebudem trpět nedostatkem surovin. Spoustu se nám toho bude vznášet kolem planet scratch




flower flower Ahoj Hell Angels, bude se mi stýskat Sad Sad Sad flower flower


Hele, nevěř tomu, že by jsi měl kolem planetek surky.. Oni je totiž hned sbírají Laughing
Návrat nahoru Goto down
Zlaticko




Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 07. 08. 08

spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:26 am

Vestal : Neboj spojenectví s  frydom To%20bude%20dobry, kdyz si to tak vemes kol a kolem, tak zase Zlaticko je spehem u AAAcek a co si budeme povidat, mi o vas vime aj tak spojenectví s  frydom Master2
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





spojenectví s  frydom Empty
PříspěvekPředmět: Re: spojenectví s frydom   spojenectví s  frydom Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
spojenectví s frydom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
HELL ANGELS :: Pro členy alliance :: Návrhy a připomínky-
Přejdi na: