HELL ANGELS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pokec pro členy Hell Angels
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vyhrožování ze strany aliance SMRT

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

Vyhrožování ze strany aliance SMRT Empty
PříspěvekPředmět: Vyhrožování ze strany aliance SMRT   Vyhrožování ze strany aliance SMRT Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 8:36 pm

Takhle to všechno začalo




Feodea ti vzkazuje:

ZPRÁVA VELITELI FEOFEA
Zasedla rada 1. úderné skupiny 2. Galaxie s kódovým označením SMRT
Byla projednána celá situace ohledně dnešního útoku na slabě bráněnou pozici v 2. galaxii s títmo závěrem:
----------------------------------------------------------------------
Útok na tyto pozice byl proveden z čistě taktických důvodu krátké vzdálenosti. Bohužel Veliteli Feodeo nemůžeme tolerovat Vaše arogantní chování a jsme zcela připraveni k mobilizaci našich úderných i obraných jednotek.
První úderná skupina 2.Galaxie je velice potěšena Vaší snahou o armádní hrozbu, která však pro naši údernou skupinu SMRT neznamená větši riziko.
Pro případ, že hodláte využít kooperace i s jinými aliančními silami, byly vyslána informační družice se zprávou naší 2. a 3. úderné skupině a našim spojencům se žádostí o přípravu mobilizace a přípravě materiální a vojenské podpory.
Tatáž zpráva byla odeslána speciální kooperační jednotce v utajení.
Vojenské síly 1. úderné skupiny 2. Galaxie SMRT již čítají řádově 8000 lodí připravených k okamžitému bojovému využití.
Do 6 hodin je připravena podpora našich spojenců a záloh v celkovém počtu zhruba 15000 lodí!!!
Do 12 hodin bude připravena další podpora 5000 lodí

!!!TOTO JE POSLEDNÍ VAROVÁNÍ VELITELI FEODEO!!!
ŘÍTÍ TE SE DO OTEVŘENÉ VÁLKY KTEROU JIŽ TEĎ MÁTE PROHRANOU!!!

co to e??? napsali my blbe jmeno......jsem Feodea......ne feofea.....
a to vse kvuli tomu ze sem mu vyhrozoval ze mu rozbiju letku...........co si o tom myslite??? mame se bat nebo ne?




Uraxor ti vzkazuje:

JO
já tě z toho tahat nebudu =P
ale jestli si věříš... tak řekni že do toho jdeš sám za sebe a nakopeš jim prdel..
netahej do toho ali.. zase jednou možná zkusim gravitona.. *lol*... takže opravdu nebudu ít na nějaký špásy náladu.. =) xD




Feodea ti vzkazuje:

Takze vy mi stim asi nepomuzete co....Very Happy ja za to nemuzu ze sem mu napsal kdyz mi sestrelil letku z kolonie , ze at ceka ze mu ji v patek sestrelim taky......




Marvin ti vzkazuje:

No jestli je to tak, tak se za tebe postavím. Ale stejně to bude asi k ničemu, jsem od tebe daleko,nemám měsíc a letka taky nic moc. To je od aliance smrt??? Napiš kdo ti ji poslal a taky jméno jejich hráče, co tě napadnul.....




Feodea ti vzkazuje:

napad me tento hrac....Biff [2:110:6] sem rad ze se za me nekdo postavi.....Smile ale i tak ..... asi nas rozdrti a ja bych vas asi pouze stahl sebou.....Sad takze se spis dohodnete...a klidne me vyhodte ja si uz pak nejk poradim....Sad( Nerad bych vas stahl sebou a jestli se za me postavis tak zase Uraxor na neho budou taky utocit....a ty setelity neudela....dohodnete se mezi sebou spiz jako ali a pk napiste.....dik...




Uraxor ti vzkazuje:

Pokud půjde Marvin, tak to už musím taky. =)
Ale stejně si myslím, že to není dobré, válka se mi prostě zatím nehodí do krámu.
Navíc je těžký najít ali, s kterou by mohla vyrovnaně bojovat naše aliance - jelikož tu máme vysloveně nováčky.. až po takové děduchy jako jsem já nebo Marvin )promiň, jestli jsem se Tě tím dotknul ^^ )




Feodea ti vzkazuje:

nedotknul......Smile ja vim ze mas pravdu....proto sem napsal aby ste se jako dohodli jako spravna ali a sdelili ,,verdikt" naprosto chapu ze se ti to ted nehodi ...ne kazdeu se to musi hodit....ze:) Takze se na vas ani nebudu zlobit pokud me vyhodite co sem nadrobil to si taky snim.....Smile kazdoúadne na neho v patek zautocim.......Smile




Marvin ti vzkazuje:

Já nechci válku, to ne ale zase na druhou stranu pokud jejich hráč napadne našeho a ten mu napíše, že mu to oplatí, tak je to absolutně v pořádku. Nechápu, kde vzali tu drzost vyhrožovat otevřenou válkou:-((
To ti napsal jejich diplomat???




Feodea ti vzkazuje:

Do te dobu bud zustanu v teto ali a nejspis bude valka nebo pujdu na celou jejich ali sam....Very Happy nebo si budu muset najit nejakou hodne silnou ali....ktera proti nim pujde....Smile
realna je spiz ta prvni a druha moznost.....a treti je uz trochu nereal protoze kdo by primul takovou zatez jako ja do svych rad........Very Happy




Feodea ti vzkazuje:

On je myslim mistr....Very Happy ale no on me napad a ja mu napsal ze ho do patku napadnu a at si dela velkou letku at mam co sestrelovat.........Very Happy proste vyhruzka ale jak sem mel vedet ze s tim hned rozpoutam valku???



Uraxor ti vzkazuje:

nudí se a tak to přijal jako příjemné zpestření...
navíc se tě snaží vyprovokovat k útoku aby jsi si o něj rozbil lodě.. každá surka se hodí...
tak sem tomuhle jednou už naletěl.. lol




Feodea ti vzkazuje:

ja kdyz utocim tak utocim ve dve a prileti to nejpozdeji ve ctyri......to nikdo neni vzhuru.....Smile



Uraxor ti vzkazuje:

to promiň jsem myslel Marvinovi za toho dědulu =D
jinak nevím, proč by jsme tě vyhozovali..
i když.. válku bych nechtěl.. to se lítá pro všecko pak... a to by mě asi docela zruinovalo na to mám moc pohodovej styl hraní.. ale když bude nezbytný... no tak to snad nějak zvládnu.. ^^
a jo GL při útoku... čekej ninju... Wink





Feodea ti vzkazuje:

co mam delat??? nikomu se to nehodi......Sad ale neustoupim na to sem az moc tvrdohlavej.........




Uraxor ti vzkazuje:

s tim "nikomu" bych si fakt nebyl tak jisty =D =D
tak ca min 30% hracu - a 90% fleeteru je tou dobou vzhuru a na lovu... xD
a.. no.. zkus ho sundat.. nejspis sunda on tebe (co si budeme nalhavat) a budeme doufat, ze to staci =)
kdyby ne... tak zaukolujeme naseho diplomata aby to nejak urovnal...
no a kdykoli muzeme zformovat tu novou alianci a jim priznat chrabre vitezstvi kterym docilili rozpusteni HANGu :-D :-D




Feodea ti vzkazuje:

chytre.....Very Happy:D:D:D:D no uvidime....bud mi roztriska letku a bude pokoj nebo ho rozbiju a zrecykluju a pak muzes sformulovat ten novy klan.....Very Happy





Feodea ti vzkazuje:

dalsi prava.....
Veliteli Feodeo...
Jsme silnější než vy čistě jako aliance.
Pokud si myslíte že jste o 1 pozici před námi a tím jste silnější tak to bohužel nic neznamená...
Nezapoměňte že vy máte 11 členů a mi pouze 7 a v přepočtu body na člena jsou mnohem podstatnější :-)
Věřte tomu nebo ne... Tento otevřený spor prohrajete...
nejak si moc verej....





Uraxor ti vzkazuje:

jn jasny xD jesti ho roztriskas.. dej to pak na forum.. =P
jestli te znici on.. .tak to bude na hlavnim, :-D :-D jestli to bude aspon trochu za neco stat.. xD
ale jinak samozrejme drzim palce =)
btw .... jeste ze tu jsem...
prijit a videt tu smrst zprav... tak me asi trefi... :-D
nezavidim tem co teprva prindou.. xD Sad
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

Vyhrožování ze strany aliance SMRT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhrožování ze strany aliance SMRT   Vyhrožování ze strany aliance SMRT Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 8:37 pm

V jejich seznamu žádného mistra nevidím akorát rotmistra????
Kdo ti ty bláboly psal????
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
Elipei




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 02. 11. 08

Vyhrožování ze strany aliance SMRT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhrožování ze strany aliance SMRT   Vyhrožování ze strany aliance SMRT Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 8:42 pm

vsechno to píše Biff [2:110:6]....tak nevim.....
Návrat nahoru Goto down
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

Vyhrožování ze strany aliance SMRT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhrožování ze strany aliance SMRT   Vyhrožování ze strany aliance SMRT Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 8:44 pm

Aha, generál Biff, rozumím. No moment, to jako že tě napad Biff a tyhle bláboly píše taky on,jo????
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
Elipei




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 02. 11. 08

Vyhrožování ze strany aliance SMRT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhrožování ze strany aliance SMRT   Vyhrožování ze strany aliance SMRT Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 8:53 pm

jj......Smile
Návrat nahoru Goto down
Uraxor

Uraxor


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 11. 08. 08

Vyhrožování ze strany aliance SMRT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhrožování ze strany aliance SMRT   Vyhrožování ze strany aliance SMRT Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:55 pm

jen by mě zajímalo....
Marvine; jak vypadá tvůj vzkaz...?
taky máš jen 10nejnovějších zpráv vidět, nejnovější nahoře, aby jsi se dostal ke starším musíš nějaké smazat...?
nebo to mám jen já tak šiblý.. =/
Návrat nahoru Goto down
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

Vyhrožování ze strany aliance SMRT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhrožování ze strany aliance SMRT   Vyhrožování ze strany aliance SMRT Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 1:12 am

Korespondence mezi Marvinem a Biffem.....


Marv:
Můžeš mi laskavě zdělit, co se stalo mezi tebou a Feodeou???


Biff:
Prakticky nic... jen jsem mu napadl jednu planetu ve 2. Galaxii a vzal si deučko cca okolo 25 nebo 30 tis teď už nevím přesně kolik (zaútočil jsem protože byla kousek ode mě)


On hnedka začal bláznit a vyhrožovat že ponesu následky...
Že mi ten útok stejně sestřelí...
A že mi zničí letku a všem ostaním taky ať je jakkoliv velká a silná...
Kdybych mu napadl hlavní planetu tak nic neřekne, ale že jsem mu napadl tu nejslabší planetu kde neměl obranu ani letku.
A že nesnáší piráty a hráče co útočí na slabší atd...
Pak se mi začal vysmívat a urážet alianci...

Nevím proč začal takhle jančit...



Tak jsem mu napsal, že klidně může zaútočit...

Že už jsem to pořešil se zbytkem aliance a poslal dalším 2ma spřáteleným aliancím a ještě jedné, která je s námi neoficiálně spřátelená a spojenectví je utajené...
Že už máme přichystané lodě... A další podpora od ostatních bude také připravena zakročit v případě konfliktu...

Chápu že se mu tohle nelíbí, to asi každému...
Na mě taky občas takhle někdo farmaří - teda spíš farmařil... Hlavně se to stávalo dřív...
To byly tehdá doby kdy jsem byl asi 450...
Pak jsem se na to tak na měsíc až dva vykašlal a spadl až na 600.
Ale pak jsem si řekl že to zase zkusím...


Jako je hezké že vyhrožuje zničením a válkou...
Zřejmě si myslí že jste silnější...
Vaše ali je vcelku už dost silná... Sice je jen o jednu příčku před námi, ale neuvědomuje si základní pravidla řazení pozic...
Jste sice o příčku výš v celkovém počtu bodů, ale máte 11 členů. Ale bodovým průměrem na hráče jste o 30000 bodů pozadu = o něco slabší.

Těžko říct jak by dopadl otevřený konflikt, vzhledem k přibližně stejným silám aliancí...
Ale jsme asi přeci jen o trochu silnější


Neboj se... nefarmařím na něm stále. Tohle byl ojedinělý a vlastně pokud vím i první útok na něj.

Takže jak to vidíš Ty?

Myslím si že válka mezi námi by byla asi zbytečná, ale pokud jí budete chtít nebude problém.
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

Vyhrožování ze strany aliance SMRT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhrožování ze strany aliance SMRT   Vyhrožování ze strany aliance SMRT Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 1:19 am

Pro Uraxora:
Jestě nevím, co mu napíšu. Sesmolím to až ráno,ted nemám náladu
Mám tam taky 10 nejnovějších.
Pro Feodea:
Pak se mi začal vysmívat a urážet alianci...
Jestli je to pravda, tak to prosím už nikdy nedělej, jasný
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
Sponsored content





Vyhrožování ze strany aliance SMRT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vyhrožování ze strany aliance SMRT   Vyhrožování ze strany aliance SMRT Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vyhrožování ze strany aliance SMRT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
HELL ANGELS :: Pro členy alliance :: OGame pokec-
Přejdi na: