HELL ANGELS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pokec pro členy Hell Angels
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ruzné dotazy :cyclops:

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Greddy




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 11. 08

Ruzné dotazy :cyclops: Empty
PříspěvekPředmět: Ruzné dotazy :cyclops:   Ruzné dotazy :cyclops: Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 1:40 pm

cau,jelikoz jsem v alianci novy,mam hodnost novacek a tak se nemohu podivat na seznam lidi..prosil bych aspon aby nektery z vyssich predstavitelu zde nekde zverejnil seznam lidi aliance,at si je mohu pridat do pratel vsecky a kdyztak o neco pozadat,diky rendeer
Návrat nahoru Goto down
Greddy




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 11. 08

Ruzné dotazy :cyclops: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruzné dotazy :cyclops:   Ruzné dotazy :cyclops: Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 1:43 pm

jo jeste sem sem zde chtel i pozadat o nejakou podporu,,takze dotaz kdo by mi bym schopny pomoci,at mi bud napise ve hre,ci zde,nebo kdyny neco tak na 352633171...tedkom me totiz znicil zas jeden hrac,tak zas musim vse vytvaret pomalu a znovu
Návrat nahoru Goto down
Uraxor

Uraxor


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 11. 08. 08

Ruzné dotazy :cyclops: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruzné dotazy :cyclops:   Ruzné dotazy :cyclops: Icon_minitimeSun Nov 02, 2008 11:10 pm

videt cleny by jsi mel.. aliancni stranka -> seznam clenu.. ;-) a jsi kdo jsi tohle by melo fungovat. =)
a o podporu si musim napsat ingme..
tady jak jsi uz moza zjistil to zrovna moc nezije.. takze je lepsi vse resit ingame... ;-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ruzné dotazy :cyclops: Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ruzné dotazy :cyclops:   Ruzné dotazy :cyclops: Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ruzné dotazy :cyclops:
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
HELL ANGELS :: Pro členy alliance :: Pomoc&otázky-
Přejdi na: