HELL ANGELS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pokec pro členy Hell Angels
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Jak vznikl Tvůj nick????

Goto down 
+3
Uraxor
markupolion
Admin Marvin
7 posters
AutorZpráva
Admin Marvin
Admin
Admin Marvin


Poeet p?íspivku : 77
Registration date : 28. 07. 08

Jak vznikl Tvůj nick???? Empty
PříspěvekPředmět: Jak vznikl Tvůj nick????   Jak vznikl Tvůj nick???? Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 7:59 pm

Na oficialním foru je vlákno s e stejnou otázkou a protože mi to přišlo zajímavé tak jsem tam přispěl. Ale zajímalo by mě jak vznikla Vaše přezdívka.


Tohle jem napsal do oficiálního fora.........

Prvně jsem používal Sallieri. Měl jsem ho asi tak 3roky. Jenže potom jsem si přečetl knížky Stopařův průvodce po galaxii, Restaurant na konci vesmíru, Převážně neškodná, Sbohem a díky za ryby a Život, vesmír a vůbec a tam je postavička jménem Marvin. Ten jeho suchej humor mě prostě dostal. Byl malej, prudce inteligentní a pořád nespokojený. Říkali mu automat na špatnou náladu. Díky němu jsem se u těch knížek tlemil jak malej Jarda. Byl prostě úžasnej. A tak jsem se začal psát jako Marvin. Mymochodem ten avatar je z filmu Stopařův průvodce po galaxii (film mě ale těžce zklamal).




A co Vy???
Návrat nahoru Goto down
http://hellangels.ogameuni.com
markupolion




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 17. 08. 08

Jak vznikl Tvůj nick???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vznikl Tvůj nick????   Jak vznikl Tvůj nick???? Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 11:04 pm

napoleon + marek tak 9 let z5 Smile
Návrat nahoru Goto down
Uraxor

Uraxor


Poeet p?íspivku : 38
Registration date : 11. 08. 08

Jak vznikl Tvůj nick???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vznikl Tvůj nick????   Jak vznikl Tvůj nick???? Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 7:56 pm

znáte někdo RPG hry?!
dračák?!!
Asterion??!!
barbar kouzelník... magické "X"... Rka pro barbara....
a kdo nezná, tak pro něj je to jen shluk písmen... význam jsem tomu zatím žádný nedal.. i když co není může být... pirat
Návrat nahoru Goto down
ravik




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 01. 08. 08

Jak vznikl Tvůj nick???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vznikl Tvůj nick????   Jak vznikl Tvůj nick???? Icon_minitimeMon Aug 25, 2008 2:15 pm

U mne to bylo taky z knizky a to Vitezny oblouk od Remarqua. Tam byl jisty doktor Ravic, ale jelikoz nebylo volny, tak jsem to zmenil na ravik a to uz volny bylo:-)
Návrat nahoru Goto down
tenklel

tenklel


Poeet p?íspivku : 41
Registration date : 29. 07. 08

Jak vznikl Tvůj nick???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vznikl Tvůj nick????   Jak vznikl Tvůj nick???? Icon_minitimeTue Aug 26, 2008 11:41 am

přijmení +el tenkl+el
Návrat nahoru Goto down
Witch hunter

Witch hunter


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 22. 10. 08

Jak vznikl Tvůj nick???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vznikl Tvůj nick????   Jak vznikl Tvůj nick???? Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:23 pm

Můj nick vznikl už před hodně dávnou dobou tenkrát hrála skupina které si říkala SODOM a u ní zpíval/řval/ zpěvák WITCH HUNTER - lovec čarodějnic. Moc se mi to líbilo. Jinak taky WITCHER /ZAKLÍNAČ/ což je moje moc oblíbená serie od SZAPKOWSKÉHO.
Návrat nahoru Goto down
Elipei




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 02. 11. 08

Jak vznikl Tvůj nick???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vznikl Tvůj nick????   Jak vznikl Tvůj nick???? Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 6:09 pm

Ja rad pisu kratke přibehy....a u nich musejí být jména podle toho taky pojmenovávam planety...nejdriv jsem se jmenoval Elipei....Ale asi dva dny potom sem zacal psat novy pribeh....JE to o jednom starsim multimiliardarovi v moderním svete....který se zacal bat smrti a zacal hledat lek na nesmrtelnost (protoze je to multimiliar,si to muze dovolit....Smile... A z toho zniklo i jmeno:
Fear of Dead-strach ze smrti
Feodea...Smile =)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak vznikl Tvůj nick???? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak vznikl Tvůj nick????   Jak vznikl Tvůj nick???? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak vznikl Tvůj nick????
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
HELL ANGELS :: Pro členy alliance :: OGame pokec-
Přejdi na: